Loic le Groumellec oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LOIC LE GROMELLEC (född 1957): "Megalithe Noir", monogramsignerad och daterad LLG -87,, olja på duk, ca 90x70 cm

Dukskador

402173

2016-09-01