Kjell Andersson färglitografi

Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi
Kjell Andersson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ANDERSSON (född 1937): Komposition, monograsignerad och daterad KA -07, färglitografi, 22,5x30 cm

402174

2016-09-01