Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANDREAS POPPELIER (född 1973): "The last thing you hear before you´re life dissapear", signerad och daterad på baksidan Andreas Poppelier 20´07, olja på duk, 50x50 cm.
402175
2016-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här