Andreas Poppelier olja

Andreas Poppelier olja
Andreas Poppelier olja
Andreas Poppelier olja
Andreas Poppelier olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREAS POPPELIER (född 1973): "The last thing you hear before you´re life dissapear", signerad och daterad på baksidan Andreas Poppelier 20´07, olja på duk, 50x50 cm.

402175

2016-09-01