Per Mårtensson oljemålning

Per Mårtensson oljemålning
Per Mårtensson oljemålning
Per Mårtensson oljemålning
Per Mårtensson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER MÅRTENSSON (född 1969): "Untitled #33", signerad och daterad à tergo 2006, olja på duk, 24,5x29 cm

402178

2016-09-01