Viktor Kopp

Viktor Kopp
Viktor Kopp
Viktor Kopp
Viktor Kopp

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VIKTOR KOPP (född 1971):" Gata i Malaco", signerad à tergo V Kopp 2002, olja på duk, ca 68x42, etikettmärkt Galleri Magnus Åklundh

402183

2016-09-01