Andreas Poppelier olja på papper

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS POPPELIER (född 1973): "High School Reunion I", signerad och daterad på baksidan Andreas Poppelier -05, olja på papper, 25x36 cm

PROVENIENS: Arnstedt & Kullgren galleri i Östra Karup

402199

2016-09-01