Andreas Poppelier olja på papper
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDREAS POPPELIER (född 1973): "High School Reunion I", signerad och daterad på baksidan Andreas Poppelier -05, olja på papper, 25x36 cm
PROVENIENS: Arnstedt & Kullgren galleri i Östra Karup
402199
2016-09-01