Terrin med lock Firma svenkst tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, terrin med lock, tenn, 1930-tal, hänklar av delfiner, höjd inkl. lock, 23 cm

Slitage

402223

2016-09-01