Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelfartyg till havs, signerad Th. Sandström, pseudonym för Johan Ossian-Andersson´, olja på duk, ca 64 x 104 cm.
Någon repa
402236
2016-09-01