Glasmålning

Glasmålning
Glasmålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASMÅLNING, Kina, 1800-tal, motiv av lekande barn, ca 60x40 cm

Skador, slitage

402243

2016-09-01