Pierre Alechinsky Tema

Pierre Alechinsky Tema
Pierre Alechinsky Tema

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Untitled, 1979, signerad och numrerad Alechinsky 62/120, litografi och etsning, 35x26 cm

Ingår i auktionen Grafik & Skulptur

Kuntoraportti

402252

Päivämäärä:

2016-10-23