Pierre Alechinsky Tema
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Untitled, 1979, signerad och numrerad Alechinsky 62/120, litografi och etsning, 35x26 cm
Ingår i auktionen Grafik & Skulptur
Kuntoraportti
402252
Päivämäärä:
2016-10-23