Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson -62, 102/260, färglitografi uppfodrad på pannå, ca 55x43 cm

blekt

402254

2016-09-05