Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
AGNES DE FRUMERIE (1869-1937): Mansbyst,
signerad och daterad Agnes de Frumerie 1914, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd inkl sockel ca 62 cm
402264
2016-09-01