Agnes de Frumerie

Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie
Agnes de Frumerie

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

AGNES DE FRUMERIE (1869-1937): Mansbyst,
signerad och daterad Agnes de Frumerie 1914, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd inkl sockel ca 62 cm

402264

2016-09-01