Martin Helmfrid Årstabron - Liljeholmsbron 1929

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARTIN HELMFRID (född 1890 i Stockholm-1979): "Utsigt över Liljeholmsbron och Årstabron 1929", signerad och daterad Martin Helmfrid 1929, etsning, 27x30 cm

Gulnader, fläckar

402271

2016-09-02