Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARTIN HELMFRID (född 1890 i Stockholm-1979): "Utsigt över Liljeholmsbron och Årstabron 1929", signerad och daterad Martin Helmfrid 1929, etsning, 27x30 cm
Gulnader, fläckar
402271
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här