Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JULIUS COHN TURNER (Tyskland, 1881-1948): Flicka med flätor, signerad Julius C Turner i blyerts, signerad CT 19 i trycket, etsning, ca 39x23 cm
Gulnader
402283
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här