Julius C Turner 1919

Julius C Turner 1919
Julius C Turner 1919

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULIUS COHN TURNER (Tyskland, 1881-1948): Flicka med flätor, signerad Julius C Turner i blyerts, signerad CT 19 i trycket, etsning, ca 39x23 cm

Gulnader

402283

2016-09-02