Fäktutrustning

Fäktutrustning
Fäktutrustning
Fäktutrustning
Fäktutrustning
Fäktutrustning
Fäktutrustning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄKTUTRUSTNING, Frankrike, 1900-talets första hälft, mask, 3 st värjor samt handske, längd värjor ca 100 cm

Brukslitage

402290

2016-09-01