Spegel och byrå teak

Spegel och byrå teak
Spegel och byrå teak
Spegel och byrå teak
Spegel och byrå teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL,1950/60-tal, teak, etikettmärkt AB Glas &Trä Hovmantorp, höjd 120x180 cm

Bruksslitage

402311

2016-09-02