Taklampa funkis-stil
2016-09-01
402314
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, funkis-stil, 1900-talets andra hälft, tre kupor i opalglas, diameter 45 cm
Smärre slitage