Hög byrå teak

Hög byrå teak
Hög byrå teak
Hög byrå teak
Hög byrå teak
Hög byrå teak
Hög byrå teak
Hög byrå teak
Hög byrå teak

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

HÖGBYRÅ, teak, 1950-tal, 6 lådor med infällda handtag, höjd ca 118, 75x37 cm

Visst slitage

402319

2016-09-02