Gabrielle Citron-Tengborg väggrelief

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

GABRIELLE CITRON-TENGBORG (1900-tal): Blommande träd, signerad a tergo Gabi Citron-Tengborg, lergods, delvis glaserat, ca 78x60 cm

Skador, lagningar

402352

2016-09-01