Väggur Höglund Stockholm

Väggur Höglund Stockholm
Väggur Höglund Stockholm
Väggur Höglund Stockholm
Väggur Höglund Stockholm

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, urtavlan märkt F Höglund Stockholm, fodral i mahogny, diameter ca 67 cm

Smärre ytskador, nyckel saknas

402357

2016-09-01