Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Småspov, signerad Lars Jonsson, 15/360, färglitografi, ca 24,5x35 cm

402358

2016-09-01