Oscar Reutersvärd akvarell

Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 57x38 cm

402361

2016-09-04