Ebba Hammarskiöld oljemålning

Ebba Hammarskiöld oljemålning
Ebba Hammarskiöld oljemålning
Ebba Hammarskiöld oljemålning
Ebba Hammarskiöld oljemålning
Ebba Hammarskiöld oljemålning
Ebba Hammarskiöld oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EBBA HAMMARSKIÖLD (född 1951): "Minneslunden", monogramsignerad EH, olja på duk, ca 60x50 cm

402384

2016-09-01