Dantestol 1800-tal

Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal
Dantestol 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, s.k. Dantestol, 1800-talets slut, valnöt och ek, skuren dekor med maskaroner, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Skador och lagningar

402386

2016-09-02