Stolar och karmstol shakertyp

Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp
Stolar och karmstol shakertyp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, KARMSTOL, sk. shakertyp, ek, sitthöjd 46 cm

Skador och lagningar

402391

2016-09-02