Olle Kåks färglitografi
2016-09-02
402393
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition med naken modell, signerad Kåks, 35/50, färglitografi, bladmått ca 75x57 cm
Glasskada