Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition med naken modell, signerad Kåks, 35/50, färglitografi, bladmått ca 75x57 cm
Glasskada
402393
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här