Blandat planschparti
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLANSCHER, BLANDAT, mest 1700/1800-tal, bl.a. Leonetti, Risurrezione, Inferno, Hogarth, Uncle Tom´s cabin, Hilding Linnqvist, mm, mått ca 77x62 cm men varierande
Skador och vissa defekter
402394
2016-09-05