Blandat planschparti
2016-09-05
402394
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PLANSCHER, BLANDAT, mest 1700/1800-tal, bl.a. Leonetti, Risurrezione, Inferno, Hogarth, Uncle Tom´s cabin, Hilding Linnqvist, mm, mått ca 77x62 cm men varierande
Skador och vissa defekter