Agneta Swidén oljemålning

Agneta Swidén oljemålning
Agneta Swidén oljemålning
Agneta Swidén oljemålning
Agneta Swidén oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AGNETA SWIDÉN (född 1926): Landskap med figurer, signerad A Swidén, olja på pannå, ca 73x92 cm

Smärre ytskador

402443

2016-09-02