Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AGNETA SWIDÉN (född 1926): Landskap med figurer, signerad A Swidén, olja på pannå, ca 73x92 cm
Smärre ytskador
402443
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här