Anita Fröding oljemålning Toner och tangenter

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANITA FRÖDING (född 1942): "Ton på Ruckelbryggan", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

402446

2016-09-14