Anita Fröding oljemålning Toner och tangenter
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Ton på Ruckelbryggan", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad
402446
2016-09-14