Laris Strunke oljemålning
2016-09-02
402447
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARIS STRUNKE (född 1931): "Väg", signerad L Strunke, olja på duk, ca 104x150 cm
Enstaka färgbortfall