Laris Strunke oljemålning

Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARIS STRUNKE (född 1931): "Väg", signerad L Strunke, olja på duk, ca 104x150 cm

Enstaka färgbortfall

402447

2016-09-02