Stolar i björk

Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk
Stolar i björk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., 1800-tal, allmoge, björk, sitthöjd 45 cm

slitage skador förstärkningar

402448

2016-09-02