Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st., 1800-tal, allmoge, björk, sitthöjd 45 cm
slitage skador förstärkningar
402448
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här