Stolar allmoge

Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge
Stolar allmoge

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., 1800-tal, allmoge, björk, sitthöjd 45 cm

Slitage, skador, förstärkningar

402468

2016-09-02