Inger Ekdahl oljemålning optisk komposition

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Optisk komposition, signerad a tergo Inger Ekdahl, olja på duk, 46x46 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

402475

2016-09-05