Klubbat för:
7 200 SEK
4 000 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): Optisk komposition, signerad a tergo Inger Ekdahl, olja på duk, 46x46 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
402475
2016-09-05