Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS ÅKESSON (1879-1970): Porträtt Direktör CJ Malmros, signerad Jonas Åkesson, olja på duk, ca 89x60 cm
402476
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här