Jonas Åkesson oljemålning

Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS ÅKESSON (1879-1970): Porträtt Direktör CJ Malmros, signerad Jonas Åkesson, olja på duk, ca 89x60 cm

402476

2016-09-02