Inger Ekdahl akrylskulptur

Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 22,5, 10x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm

Smärre repor och nagg

402483

2016-09-05