Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 18, 24x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm
Smärre repor och nagg
402484
2016-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här