Inger Ekdahl akrylskulptur

Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur
Inger Ekdahl akrylskulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 18, 24x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm

Smärre repor och nagg

402484

2016-09-05