Jules Cheret affisch i färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

JULES CHERET (Frankrike, 1836-1933), Quinquina Dubonnet Apéritif, 1896, signerad i trycket, färglitografisk affisch, tryckt av Imprimerie Chaix, bladmått ca 125x87 cm

402487

2016-09-02