Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
JULES CHERET (Frankrike, 1836-1933), Quinquina Dubonnet Apéritif, 1896, signerad i trycket, färglitografisk affisch, tryckt av Imprimerie Chaix, bladmått ca 125x87 cm
402487
2016-09-02