Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
K-G NILSON (född 1942): "Klanger i gult", signerad och daterad K-G Nilsson 1995, 3/25, färglitografi, 24,5x24 cm, oramad
Något gulnad
402491
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här