Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Flicka med kärve, signerad Berta Svensson-Piehl, olja på duk, ca 65x50 cm
Zustandsbeschreibung
402492
2016-09-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner