Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): "Motsättningar", signerad och daterad a tergo Eddie Figge 1953, olja på duk, ca 89x48 cm
Tryckskador
402495
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här