Eddie Figge oljemålning

Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning
Eddie Figge oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): "Motsättningar", signerad och daterad a tergo Eddie Figge 1953, olja på duk, ca 89x48 cm

Tryckskador

402495

2016-09-02