Stadsbrand oljemålning
2016-09-02
402498
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsbrand, olja på duk, ca 73x102 cm