Oljemålning H. Lindström

Oljemålning H. Lindström
Oljemålning H. Lindström
Oljemålning H. Lindström
Oljemålning H. Lindström
Oljemålning H. Lindström
Oljemålning H. Lindström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

H. LINDSTÖM, "Prompt", signerad H. Lindström, olja på duk, 45x65 cm

402509

2016-09-02