Per Julius 2 färglitografier

Per Julius 2 färglitografier
Per Julius 2 färglitografier
Per Julius 2 färglitografier
Per Julius 2 färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

PER JULIUS (född 1951): (2) Landskap, signerad P. Julius, 38/360, färglitografi, ca 66x50, 50x66 cm

402511

2016-09-02