Fåtöljer 1 par skinn och krom

Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom
Fåtöljer 1 par skinn och krom

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, stomme i förkromade stålrör, knapphäftade plymåer med skinnklädsel, hjultrissor, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 30 cm

Bruksslitage/patina

402518

2016-09-02