Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÄLDRE BÖCKER, 1700-1800-tal. Bl.a. historia, resor, biografier, mest svenska. Ca 50 st.
Samtida band och häften.
Vissa nötta band, småskador och fläckar
402520
2016-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här