Äldre böcker ca 50 st

Äldre böcker ca 50 st
Äldre böcker ca 50 st
Äldre böcker ca 50 st
Äldre böcker ca 50 st

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, 1700-1800-tal. Bl.a. historia, resor, biografier, mest svenska. Ca 50 st.
Samtida band och häften.

Vissa nötta band, småskador och fläckar

402520

2016-09-08