Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FINN JUHL, fåtölj, 1960-tal, Danmark, tygklädsel i grönt, sithöjd 43 cm
Slitage, ytskador
402531
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här