Fåtölj Finn Juhl

Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl
Fåtölj Finn Juhl

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FINN JUHL, fåtölj, 1960-tal, Danmark, tygklädsel i grönt, sithöjd 43 cm

Slitage, ytskador

402531

2016-09-02