Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, sk Värmlandsur, blåmålade med gulddekor, höjd ca 200 cm, nyckel och lod medföljer

Skadad pendel, renoverade, skador, lagningar

402535

2016-09-02