Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, sk Värmlandsur, blåmålade med gulddekor, höjd ca 200 cm, nyckel och lod medföljer
Skadad pendel, renoverade, skador, lagningar
402535
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här